Sayfalar

16 Kasım 2013 Cumartesi

Open The Doors! I'm Coming With My Dreams :) [Mim]

Efendim bundan yıllaar yıllar önce deeptone arkadaşımız beni mimlemişti :) Ona çok teşekkür ediyorum ve direkt mime geçiyorum.

Geçemedim. Aklıma bi şey geldi çünkü :) Aslında başlığı ''Açın kapıyı! Hayallerimle Geliyorum'' yapacaktım ama İngilizcesi daha güzel olur gibi geldi Bu arada mimimizin ismi ''Hayallerinle Gel''


Geldim efendim hayallerimle :)

 • Öncelikle en büyük hayalim ne bilin bakalım? Çok zorlanmadınız sanırım:) Koreaaa
Koreyi görmeyi, bir kaç ay yaşamayı çok istiyorum. Beğenirsem de kalmayı tabi :) Ama yalnız gitmek istemem. En çok ablamla eğleniyorum ben. Ya ablam ya da bir arkadaşımla gitmeyi isterim. Hatta arkadaşımla 11. sınıfta anlaşmıştık iyi üniversitelerden birine girersek gideceğiz diye :) O gitti de işte ben gidemedim :/ Kore'ye değil tabi üniversiteye :p
Guzzi'de çok güzel, bilgilendirici ve Neobi'de çok komik Kore yazıları var okumak isterseniz :)
 • Aslında Kore uzun vadede en büyük hayalim ama şu an için en büyük hayalim tabi ki istediğim üniversiteye gitmek. Ama neresi olduğunu söylemeyeyim kazanamazsam rezil olurum kkk
 • Sonraa...
Benim tek görmek istediğim yer Kore değil tabi ki. Burcumun (Yay) da etkisi var sanırım farklı ülkelere, kültürlere, dillere çok meraklıyım. Her yeri ama her yeri görmek istiyorum :D Özellikle Japonya, İspanya, İtalya, İngiltere, Malezya, Endonezya ve çevresi :D Görmek istediğim ülke daha vardı ama keseyim dedim :) Bu arada Japonya ilgim de Onur Ataoğlu'nun yazılarından :) 3.sünü çıkarttığı kitaplarını da çok okumak istiyorum ama ah bu bendeki tembellik :)

Gerçekleşmesi daha kolay hayallerime geçelim şimdi :)
 • Fotoğrafçılık kursuna gitmek istiyorum ve çok güzel fotoğraflar çekmek istiyorum. Bu alandan gerçekten iyi olmak istiyorum :)
 • Resmimi de geliştirmek istiyorum. Aslında sadece portrede iyiyim ama o bana yeter. Öyle her gördüğümü çizeyim demiyorum ama şöyle sevdiğim insanların resimlerini çok güzel bir şekilde çizmek isterim. Bunun için de daha çok daha çok alıştırma yapmalıyım.
 • İngilizcemi geliştirmek istiyorum. Aslında ben konuşabiliyorum gramerim de fena değil ama başkası konuşunca tam olarak anlayamıyorum. Dizileri alt yazısız izlesem yeter çok şey mi istiyorum? :)
 • İngilizce tek bilmek istediğim dil değil tabi ki:) Başka başka diller de öğrenmek istiyorum aslında hangi dil olduğu önemli değil dil olsun yeter :) Ama yine de Arapça, Fransızca, Almanca, Korece ya işte yukarıda gitmek istediğim ülkelerden bir kaçının da dilini öğrensem fena mı olur :)
Benim bu yazdıklarım hayal değil de yapmak istediklerim gibi oldu demi? Ama sonuçta ikisi de aynı kapıya çıkıyor :) 
Bunlar olsun istiyorum tabi ama kendi hayatımla ilgili çok hayal kurmam ben. Mesela gece yatarken falan geleceğimle ilgili hayallere dalmam. Sizde de öyle mi bilmiyorum ama ben hep başka hayatlar çizerim kafamda. Senaryolar, hikayeler yazarım :) Kendi hayatımla ilgili olmayan hikayeler tabi. Ama bunu kağıda dökmedim hiç bi kere denemiştim çok garip oluyor :) Kafamda yarattığım hayat somutlaşmaya en azından kağıt üzerinde somutlaşmaya başlayınca bir garip hissettim ve devam etmedim. Ama okuldayken arkadaşım hastaydı ve hoca herkese mektup yazın demişti. O da benden rica etti ben de süre kısıtlı olduğu için kafamda önceden kurmuş olduğum küçük bi olayı mektuplaştırmıştım. Güzel de olmuştu aslında hoca her sanatsal faaliyetlerde kıza şiir falan yazdırıyordu ama arkadaşım bir şekilde yazmıyordu tabi :))
Normal insan kendiyle ilgili hayal kurar peki siz de benim gibi kafanızda başka hayatlar oluşturuyor musunuz? Yoksa ben bu konuda da garip mi davranıyorum :))

Ben de BaşakPaul ve Bloo'yu mimliyorum :) Hayallerinizle gelin bakalım :))

Bi dakika! Bunu yazmazsam olmazdı. Çok sevdiğim şarkıcılarla tanışmak istiyorum. Kore'den olur Amerika'dan olur :)
Vee o dünya yıldızlarının konserlerini de gitmek istiyorum elbet :)
Sonra El Clasico izlemezsem olmaz :) Ama Barcelona kazansın.
Beşiktaş üst üste üst üste şampiyon olsun :)
Hatta Beşiktaş Avrupalara gitsin, kupalarla dönsün :) Bunu çok ama çok istiyorum. Lütfen bi kerecik de olsa Beşiktaş'ın Şampiyonlar Şampiyonu olduğunu göreyim :)

Ben burayı iyice dilek ağacına çevirdim giriş-sonuç-gelişme gibi bir yazı oldu ama neyse :))


7 yorum:

 1. Hayaller mi? :D 5676787687 tane hayal bir de benim ultra gereksiz gevezeliğimle gidip bir destan yazacağım, mim için çok teşekkür ederim ^.^
  Umarım istediğin üniversiteyi kazanırsın, sonra değişim programıyla da artık hoop Kore'ye mi gidersin, Japonya'da mı gezersin keyfin bilir :D

  YanıtlaSil
 2. Rica ederim yazmışsın hemen gördüm :))
  Haha Japonya olmaz da Kore olur inşallah :)

  YanıtlaSil
 3. selam, bir mim de ben paslayayım (eğe gelmediyse) *_*

  http://tawannanna.blogspot.com/2013/12/mim-zaman-fil-fareden-neden-korkar.html

  YanıtlaSil
 4. @deeptone;
  haha miriba :))

  @Tawannanna;
  selam :) geldi ama yine de çok teşekkür ederim :)
  Bu arada ismini yazmak ne zormuş kkk

  YanıtlaSil
 5. :)) bazen beni de zorluyor *_*

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...