Sayfalar

26 Haziran 2016 Pazar

2 BROKE GIRLS

Merhabalaar :) 
Bu saatte yazı yazmam saçma olur mu bilmiyorum ama bir kaç sene önceki Ramazan aylarında gece buralar çok ıssız olmuyordu Bloggerler gerçekten o kadar değişti mi canım?:)
Şimdi öncelikle bu diziyi izlemeye devam eden tek kişi gibi hissediyorum kendimi. Hiç görmüyorum etrafta bu diziyi izleyen evet arkadaşlar 2 Broke Girls bitmedi hala devam ediyor :D
Gerçi sezon finali oldu. 
Çoğu kişinin favori karakteri Max. Ben de Max'i çok seviyorum ama sanırım benim dizide favori karakterim yok çünkü seçim yapamıyorum. Hem illa seçim yapmak zorunda mıyız, illa taraf mı tutmalıyız bir şeyi de bütünüyle ya da duruma göre sevemez miyiz? Evet sosyal mesajımı da verdiğime göre sıradaki :P
Evet bu da Caroline. Hani bir dizi karakteri olsan hangisi olmak istersin diye sorarlar ya sanırım Caroline derim :) 
İşletme okumuş olması ve finansal zekası etkili sanırım bunda :) İşletme okumak hep benim hayallerimdi. Hani böyle çıtır dizileri yorgun zamanlarda vakit geçirmek için izleriz ya bu diziyi izleyince bana çalışma şevki geliyor :) Ve maalesef hayallerimi hep canlı tutmama neden oluyor :) Sanırım işletme alanında yüksek lisans yapma düşüncelerinde bulunuyor olabilirim. Neyse belki bu düşüncelerimi başka bir yazıyla ayrıntılı anlatabilirim :)

Bu arada Caroline'nın mezunu olduğu için övünüp durduğu Wharton'un hep uydurma bir okul olduğunu düşünüyordum. Ama araştırdım ki öyle değilmiş. Gerçek bir okulmuş ve dünyada en iyi işletme eğitimini veren okullardan biriymiş. Ayrıca belirtmek isterim ki Google'in şu anki CEO'su bu okulda İşletme yüksek lisansı yapmış. Evet bunları sadece laf olsun diye yazıyorum asla ve asla çılgınca hayallerimin olduğunu düşünmeyin. (utanan maymun smiley)

Evet 2 Broke Girls'ten bahsederken Google'in CEO'suna ne zaman geldiğinizi düşünüyor olabilirsiniz, başlıkla uyumlu olarak konuya sadık kalmak mı? Asla!

Evet bu kızların tatlı, karamsar ama umut dolu, sıradan ama eğlenceli hayatlarını izlemeyi seviyorum. Bu da favori repliğim;10 yorum:

 1. Ben de geçen sene birkaç bölüm izlemiştim ama internet sıkıntısı yüzünden bırakmıştım. Şimdi bolca vaktim varken izlemeye başladım, çok keyif alıyorum. Komedi dizileri güzel oluyor :) 2. sezona geldim şimdi, heyecanla devam ediyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yazın internet bolken izlemeliyiz ben de komedi olarak how I met your mother a başladım :)

   Sil
  2. O da çok güzel, tiryakisi oluyor insan..

   Sil
 2. çok eğlenceli bir dizi bence :-)) Han, Sophie ve Oleg karakterleri inanılmaz komik ve başarılı bence..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ya o kadar ayrıntılı değinmedim dizi tanıtımı yapmadığım için ama sophie karakterini de çok seviyorum özellikle ilerleyen sezonlarda han ın esprileri daha da kalitelileşiyor:))

   Sil
 3. blogdaki son yazıma bi baksanaaaaa noluuur :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Baktım teşekkür ederim tekrar :))

   Sil
 4. tatil dönüşü izleyeyim o vakit :)
  iyi bayramlar <3

  YanıtlaSil
 5. Ben de çok severim bu diziyi. Pek düzenli izleyemiyorum tv ama sonuçta bu dizi de devamlılık yönü kuvvetli biz dizi değil. Dolayısıyla birkaç bölüm sonra da izlesem birşey kaçırmış olmuyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen bir şey kaçırmış olmazsın :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...