Sayfalar

27 Ağustos 2014 Çarşamba

MİMMMMMMM

Mimin ismi yoktu ben de kuru kuru mim yazmak istemeyince böyle bir başlık çıktı, mazur görün ^^
Mim yazmayı da özlemişim ama uzun süredir mim yoktu. Bir ara baya çoktu ama bir kaç arkadaşımızdan mimlerin çokluğuyla ilgili sitemler okudum bir de havaların sıcağıyla zaten insanlar Blogger'e girmiyor ki mim yapacak. Bu mim başlangıç olur da umarım yine neşelenir buralar yazılarınızla :)) Sap sap takılıyorum çünkü ben burada hiç hoş olmuyor yani :P
İrem'e çok teşekkür ediyorum tabi ki beni de unutmadığı için :))

Bu gece öleceğinizi bilseniz bazı insanlara bazı şeyleri söylememiş olmanın pişmanlığını hisseder misiniz? Peki neden söylemediniz?
Yani evet insanlara söylemediğim çok şeyler var söylemiş olmayı da isterdim mutlaka ama hayati sırlar da değil tabi bunlar :) O kadar da pişman olmazdım söylememem gerekiyormuş ki söylememişim :)
Peki neden söylemedim? Kalplerini kırmamak için söylemem bazı şeyleri bazı şeyleri de utancımdan söylememişimdir :)

Günün birinde çocuğunuzun doğduğu hastanede bir yanlışlık yapıldığını ve çocukların karıştığını öğrenseniz, kendi çocuğunuzla sizin büyüttüğünüz çocuğu değiştirir misiniz?
Öncelikle oyuncak mı değiştiriyoruz? Ve gerçekten berbat bir durum olsa gerek. Ama dediğim gibi mevzu bahis iki insan hele iki çocuksa böyle bir şeyi kaldıramazlar bence. Bilmiyorum yakın olmaya çalışırım ama küçük bir çocuğa aslında öyle değil de böyleymiş diyemem sanırım hemen en azından belli bir yaşa gelinceye kadar. Bu yüzden karşı aileye de söylemem gerçekleri :))

Hayalinizi süsleyen bir yerde bir hafta tam porsiyon, harika bir tatil için uçan bir kelebeği yakalayıp, ayaklarınız ve kanatlarını koparır mıydınız?
Kesinlikle ama kesinlikle dünyanın neresi olursa olsun böyle bir şey yapmam!

Bir yemeğe davetlisiniz ve önünüze tanımadığınız bir yemek konuyor. Tuhaf haline ve pek iştah açıcı görünmemesine rağmen tadına bakar mısınız?
Tabi ki bakarım. Farklı tatlara açığım ben. Hem her yemeği tanıyamayız ve şekil olarak kötü yemekler lezzet olarak daha iyi oluyor :)

Sevdiğiniz biri için yalancı şahitlik yapar mıydınız? Örneğin bir yayaya çarptığında, direksiyonda dalga geçtiğine rağmen, çok dikkatli kullandığını söyler miydiniz? (anne, baba, eş, sevgili)
Aslında bu durumlar yaşamadan ahkam kesilecek şeyler değil ama şu halimle yapmazdım. Yani benim sevdiklerim tamam ama o çarptığımız ya da zarar verdiğimiz kişinin de eminim çok sevdiği vardır. Annemi babamı düşününce biraz şüpheye giriyorum ama yine de yapmazdım hele başkaları için hiiç yapmam :D

Yetişme tarzınızda değişiklik yapma imkanınız olsa ne değiştirirdiniz?
Daha sosyal bir çocuk olarak yetiştirilmek ve kitap okumayı alışkanlık edinmiş olarak büyümek isterdim.

Eviniz ve içindeki eşyalarınız yanıyor. Ailenizi, kendinizi ve köpeğinizi kurtardıktan sonra bir kez daha içeri girme şansınız var. Ne kurtarırdınız? 
Canlı olan her şey çıktıysa sorun yok aslında. Öyle değerli mücevherlerim de olmadığına göre bilgisayarımı çıkarırdım herhalde :)

Yarın sabah başka birinin kimliğinde uyanma olasılığınız olsa, bunu değerlendirir miydiniz? Kimi seçerdiniz? 
Değerlendirirdim tabi ama kısa bir süre olacaksa çünkü ömrüm boyunca başka biri olmak istemem herhalde :) Yani sevdiğim, hayatını merak ettiğim herkes olabilir ama Angela Merkel olayım da Türkiye hakkında planladığı şeylerin hepsini sonradan açığa çıkarayım :D Bu da güncel bir cevap olsun :p


7 kişiyi mimlemezsek uğursuzluk getiriyormuş sanırım ben mimleyeyim de siz düşünün :D
Çelen'in SazıMiss PoineKore GünlükleriSawako KuronumaAliceAstreaRaif10 yorum:

 1. Haha bilgisayar kasasını taşıyan çok komik değil mi ama :D
  Çok beğendim cevapları iyiki yapmışsın (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok komik zaten cevabıma uymasa da komik diye koydum :D
   Teşekkür ederim iyi ki mimlemişsin o zaman :D

   Sil
 2. vaay gündeme gönderme he ;)
  harika!
  ama şu bilgisayarına sarılı çocuk ve verdiğin dürüst cevap en iyisi ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haha o çocuğa baktıkça gülüyorum ama dürüst cevap hangisi anlamadım :) Yani hepsinde dürüsttüm ama hangisi dikkatini çekti ki :))

   Sil
 3. ben de mim yapcam irem beni de mimledi. du seni mimleyim başka mimlee :) gs fb maçı çok kötüydü yaa. beşiktaşın iki maçını da izledim. yazık oldu yaaa :) okul hazırlıkları nası gidiyoo :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin cevaplarını merak ediyorum aslında :)) Gizemli olmak da zor iş demi hep merak ediliyorsun :p
   Aynen o maça o hareketler hiç yakışmadı
   Olsun ezilerek elenmedik en azından üzgünüm tabi ama çok değil :)
   Galatasaray'ın da kuraları çekildi :) Dortmund ve Arsenal :)) işiniz zor ama destekleriz tabi ki :) Olmazsa bizim yanımıza gelirsiniz :D
   Ya ben hala olayı kavrayamadım sanırım hiç hazırlık yaptığım yok heyecan bile yok azıcık ayrılacağım diye üzüldüm bir ara o kadar :)

   Sil
 4. Ellerine sağlık çok değişik bir mim olmuş :) Bu mimi alabilir miyim? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler tabi ki alabilirsin ^^

   Sil
 5. ya annatsanaaa bi ev postu yapsanaaa :) okul yurt noldu gitmedin mi daha kayda filan :) haberler veeer :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç post yapmak gelmiyor ki içimden :)
   Gittim hem okula hem yurda kaydımı yaptırıp geldim :) Ayın 14'üne temelli gidiyorum

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...