Sayfalar

20 Ağustos 2013 Salı

Mim. Seviliyorsunuz... :)

Başlık yeter ben gidiyorum hehe :))
Yandaki yazıda da yazdığım gibi çok sevsem de söyleyemeyen bir tipim. Ama yazması daha kolay oluyormuş ^^ Sanırım mimin konusunu çoktan anladınız takip ettiğiniz bloggerları bir kaç cümle ile tanıtıyoruz. Yanda hali hazırda böyle bir liste var ama bu biraz(cık) daha farklı olabilir :)
Öncelikle Spoty'ye çok teşekkür ediyorum benim hakkımdaki düşüncelerini okuyunca çok mutlu oldum :)
Şimdi sizinkiler geliyoor :)

Çatlak Agasshi : Kore ile ilgili bir blog, çok samimi ve sıcak yazıyor :) Okurken eğleniyorum ben. Ha bir de istikrarlı bir şekilde ders çalışabildiğini düşünüyorum ve bu yüzden seni çok kıskanıyorum haberin olsun :))

Kore Günlükleri : Adından da anlayacağınız gibi yine Kore ile ilgili bir blog :) Aslında itiraf etmek gerekirse yazılarını çok sevsem de fazla okuyamadım çünkü sınav dönemlerine denk geldi blogu ile tanışmam. Çok güzel ve akıcı yazıyor. Dizi/film yazılarını okudukça listeme bir şeyler ekliyorum :) Bir rahatlayayım kendisinden bol bol yazı okuyup önerilerini izleyeceğim :)

Nabrut ve Yaşam : Kore'ye ilgili bir yaşam blogu. Bu da onu sevmemde ve takip etmemde çok büyük etken. Çünkü hem yaşam blogu hem Koreyi seviyor :) Yazıları çok güzel, akıcı. Uzun yazılarını bile hiç sıkılmadan okuyorum. Ama yine son dönemlerde tanıdığım için fazla okuyamadım ve Nabrut'un dünyasına dalmak için diğer yazı bekliyorum :)

Evet, yaz gelse de blog okusam diyen bir psikopat duruyor karşınızda :)

Paul Muad-Dib : İsminin anlamı ve blogunun temasını çok farklı ve güzel olan, K-pop gurusu, eğlenceli-komik bir dili olan biraz da kendime benzettiğim görmeden sevdiğim bir insan olur kendileri :)) K-pop konusunda bence cidden emek isteyen yazılar yazıyor. Her ayın K-pop'unu bir kaç yazıda yazıyor. Eğer K-popla ilgili eğlenceli, samimi bir blog arıyorsanız kesinlikle takip etmelisiniz :) Ama sanmayın ki Kore dizisi izlemiyor :) Ben öyle sanmıştım da yani siz sanmayın :p :))

Başak : Yeni takip etmeye başladığım ama hemen sevdiğim bloggerlardan :) Kozmetik ağırlıklı kitap, dizi/film tanıtımları da olan bir blog. Tam olarak bana hitap ediyor yani :) Henüz çok yazısını okuyamadım ama güzel yazıyor :)

Ben aslında blog yazıları okumayı çok seven bir insanım. Zaten deneme okumayı da çok severdim bu da bir tür deneme :) Onlarca okuyabilirim yani bir girmede :) Psikopat ilan edeceksiniz beni biliyorum ama sıkılmam yani. Bir de kötü mü desem bilmiyorum ama bir özelliğim var aşırı sıkılmazsam veya çok aykırı değilse uzun/kısa tüm yazıyı okurum. Başka psikopat bir özelliğim de bir bloga taktım mı bütün yazılarını bitirmeden bırakmam diyebilirim :) Tabi bu günlerde böyle çılgınlıklar yapmıyorum ama vaktim olursa yaparım yani :) Ama okuduğuma oranla az yorum yaparım. On yazı okuduysam birine falan yorum yapmışımdır. Ama bazen bazı bloggerların her yazısına yorum yaparken bazı blogları çok sevmeme, kendime çok yakın hissetmeme rağmen belki sesimi bile duyurmamışımdır. İşte onlardan biri;

Baykuş Gözüyle : Dediğim gibi hiç yorum yapmamış bile olabilirim ama blogunu çok sevdim. Hatta gelecekteki kendimi görüyor gibi oluyorum :)) Onun gibi güzel resimler yapmayı çok isterim. Onun gibi bir kahve delisiyim hatta her kahve fotoğrafında ben de ablamdan kahve istiyorum :) ( kendim yapmayı bilmiyorum da :( ) Günlük tarzında, gününü anlattığı yazılarını seviyorum. Çok güzel, akıcı yazıyor.

beniMine : İzlediği dizileri ya da okuduğu kitapları kısacık yazılarla yazıyor. Ve bende çok fazla dizi/film izliyor hissi uyandırıyor :) Kıskanılıyor :)

Benim Adım Chihiro : Öncelikle belirtmeliyim ki blog temasını çok seviyorum. Hatta temasını en sevdiğim kişi :) Ama son yazısını 8 ay önce yazdığı için arada blogu bıraktı mı acaba diye düşünüyorum :) Belki kendisine de hiç yorum yapmamışımdır ama yazılarını çok sevdim. Ama çok az yazmış, dönmesini beklemekteyim :)

BeTwin Us : İki ikiz kız kardeş (tekerleme gibi oldu) ten oluşan bir moda blogu :) Ama ben ikiz olduklarını çok sonra anladım :) İnsan bir isme dikkatli bakar oradan anlaşılıyor zaten. Bu arada blogun ismi çok zekice demi? Ama hala çok ayırt edemiyorum kendilerini. Çok güzel giyiniyorlar, tarzlarını çok seviyorum :) Yazıları da çok güzel, özellikle başlıkları çok değişik.

bilincimin altında kalanlar : Kendisi blogu açtığım ilk günlerden beri takip ettiğim birisidir. Kore ağırlıklı yazıyor. Yazılarını seviyorum, özellikle dizi yazılarını seviyorum :)

birgaripŞeyma : Kendisini son dönemlerde takibe aldım ve fazlaca yazısını okuyamadım ama bir kaç yazıdan da anlaşılabiliyor çok güzel yazdığı. Ama öncesinde Twitter'da takip ediyordum ve çok sempatik biri :) Okuduğu bölüm de bedeni TMci olsa da ruhu sayısalda kalan benim gibi biri için kıskanılacak bir bölüm :) Yine ileride fazlaca başını ağrıtacağımı düşündüğüm insanlardan :) Kısaca Bir Garip Şeyma işte :))

Bunu Sevdim : Kendisi ilk takip ettiğim bloglardan hatta kendi blogumu açmadan falan takip ediyordum. Bu yüzden çok sevdiklerimden. Çok güzel yazıyor, her yazısını okuyorum. Hatta Wordpress'ten nasıl takip edildiğini bilmediğim zamanlarda arada açıp toplu olarak okuyordum :) Çok eski bir blogger ve çok yazı yazmış ama arşivinde hızla gerilere doğru ilerlemekteyim :) 100lerce olmuştur herhalde okuduğum yazıları. Doktor olduğunu öğrendiğimde zaten ayrı bir sempati duymuştum :) Sonraa... Blogun kenar tarafını çok güzel kullanıyor. Ayrıca benim gibi tavuk hastası :) Daha çok şey yazabilirim ama bu kadar yeter sanırım :)

Cihan'ın Bahçesi : Harika bahçesi ve kendi harika bahçe eşyalarını anlattığı bir blog. Tabii ki bahçeyle sınırlı değil ama sadece bahçesine ayrı bir blog açılır :) Özellikle kuş evlerine bayılıyorum. Ve bir beceriksizlik abidesi olarak yaptıklarını çok kıskanıyorum. İnsanın benim de böyle bir bahçem olsun yaa diyesi geliyor :) Ayrıca çok sempatik biri :)

dikiş ve tasarım aşkı : Adından da anlaşılacağı gibi dikiş üzerine bir blog. Çok güzel kıyafetler dikip sergiliyor. Bu da kıskandığım meziyetler arasında :) Ayrıca çok sempatik bir insan :)

doğal ortamında novalyamo : Haha ne kadar garip bir isim demi? İsmi kadar blogu ve yazıları da garip ama. Açıklıyorum; kendisi Koreli avcısı :)) Evet, bildiğiniz planlar yapıp Koreli avlıyor. Ve bunu çok eğlenceli bir şekilde anlatıyor. Çok güzel hikayeleri var kesinlikle okumanızı tavsiye ederim. Uzun yazıyor ama ben hiiç sıkılmıyorum okurken kahkahalar atarak okuyorum. Aslında okuyordum demeliyim çünkü o da tüm yazısını okuyup bitirdiğim bloglardan biri. Hatta yazılarını ablama ve kuzenime sesli olarak okumuşluğum da var :) Ayrıca bir mimar. Bir dönem ben de çok mimar olmak istiyordum. Neyse daha çok uzun yazabilirim çünkü gerçekten seviyorum bu blogu :)

Bu yazı çok uzadığı ve yazdığım şeyleri silmek istemediğim için burada kesiyorum. Ama ikincisi gelecek çünkü daha sevdiğim çok insan var :)


7 yorum:

 1. Kendi blogum için yorum beklemiyordum.şaşırttın beni :)
  Evet son zamanlarda kendimi dizi ve film bombardımanına tuttuğum doğrudur.

  Kişisel arayış diyelim biz buna ;)

  Benim blogunu takibim tesadüfe dayanıyor. yazılarını samimi buluyorum,tamamen kendin gibi ve yapmacık olamaman hosuma gidiyor.Yazmaya devam ... :)

  YanıtlaSil
 2. Aha beğendin mi yaptığını, şımardım işte asdfghjklş
  Çok çok -idollerin sayısı kadar çok asdfghjklş- teşekkür ederiiiim^^ :D Gerçekten çok mutlu ettin beni :3

  YanıtlaSil
 3. @Mine;
  Haha teşekkür ederim sen de beni mutlu ettin :)

  @Paul;
  Şımar ne olacak :))
  Rica ederim, hak ediyosun :)

  YanıtlaSil
 4. Bir şey soracağım şimdi biz mimlenmiş mi oluyoruz, yoksa ne oluyor? Çok karışık :D

  YanıtlaSil
 5. Evet biraz karışık ama mimi diğer yazının sonunda yazarım diye düşünmüştüm :D Seni mimleyecektim ama şimdi söylemiş olayım :)

  YanıtlaSil
 6. Anladım, bu mimi sonuna kadar hiç okumamıştım da merak ettim :D Öyle bir şey varsa yazmayıp ayıp etmek istemedim. :D Şimdiden teşekkür ederim ben de öyleyse :D

  YanıtlaSil
 7. Ayıp olmaz ki istemezsen yapmazsın :) Rica ederim :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...